Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход  (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КОПІЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ.   Дата: 04 Декабрь 2021 г.
Коротко:
ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КОПІЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ.

Подробно:

Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua


Вибір копіювальної техніки на сучасному ринку офісного обладнання вражає. Тому, необхідно чітко усвідомити які завдання будуть виконуватися цією технікою, де вона буде використовуватися, яка кількість персоналу буде її використовувати.


Перш за все необхідно звернути увагу на наступні моменти:


1. Максимальний обсяг копіювання в місяць. Перед покупкою апарату необхідно приблизно оцінити обсяги копіювання і порівняти з даними за оптимальним і максимальним обсягом копіювання на конкретних моделях апаратів. Будь-яка копіювальна машина має доволі складну конструкцію, яка включає в себе електронні, оптичні й механічні компоненти, які розраховані на деяке робоче навантаження, яке описане в документації до апарату. Тому дуже важливо з самого початку треба визначитися з потужністю копіру, для того, щоб потім уникнути непередбачених витрат на його ремонт або відновлення. Рекомендується обирати копіювальний апарат з більшою потужністю, ніж це потрібно на сьогодні, тому що це дозволить обійтися без придбання нової машини (або ще одної такої ж потужності), якщо з часом потреби в копіювальному апараті виростуть. Для приблизної оцінки навантаження треба збільшити заплановану кількість копій, як мінімум на 30% - це і буде фактичне навантаження на машину.


2. Максимальний формат паперу при копіюванні. Формат повинен відповідати технічним задачам компанії і може знаходитись в діапазоні від А4 до А0. До того ж максимальний формат оригіналу в конкретно апарата може бути й більше максимального формату зроблених копій і це потрібно враховувати.
3. Собівартість копії. За статистикою більш ніж 85% всіх витрат за весь час життя копіювального апарату випадає на витратні матеріали і сервісне обслуговування, і тільки 15% складає вартість копіювального апарату. Тому, обираючи апарат треба орієнтуватися не на його вартість, а на собівартість копії. Щоби точно підрахувати витрати компанії на виробництво однієї копії, а виходячи з цього і загальні витрати за період експлуатації копіювального апарату, необхідно знати вартість витратних матеріалів (тонер, девелопер, барабан), за якими компанія-постачальник зобов’язується продавати їх, забезпечуючи сервісну підтримку, а також їх гарантований ресурс. В такому випадку вартість однієї копії без урахування паперу, запасних частин й амортизації буде вираховуватися за наступною формулою:


Вартість копії = вартість тонера/ресурс тонера+вартість барабану/ресурс барабану+вартістьдевелопера/ресурс девелопера


4.Швидкість копіювання. Цей параметр визначається, виходячи з вимог до апарату, і завжди прив’язаний до таких показників, як продуктивність і максимальний формат при копіюванні.


Наприклад: у швидкісному діапазоні від 4 до 13 коп/хв. У більшості апаратів максимальний формат знаходиться у межах від А4 до В4, а максимальне місячне навантаження не перевищує 10 тис. копій в місяць.


Якщо розглядати питання більших скоростей, слід звернути уваги на можливість «дублювання», тобто два апарати середньої швидкості, замість одного високошвидкісного. Часто вартість двох апаратів 45 коп/хв. Нижче ніж один 90 коп/хв. Причому при загальній рівній швидкості клієнт має виграш не тільки при покупці але і в роботі. А саме має можливість паралельно виконувати різні завдання, використовуючи тандем з двох апаратів, як постійно працюючий копіювальний центр, бо у випадку сервісного ремонту одного апарату, ви маєте можливість використовувати другий.


Головне, щоб собівартість копій двох апаратів середньої  продуктивності не була значно вище одного, тому такий варіант краще підходить до діапазону 80-100 коп/хв. Найбільш привабливим для користувача на сьогоднішній день є тандем двох цифрових машин, підключених до комп’ютерної мережі.


5. Сервісне обслуговування. Другий доданок в експлуатаційних витратах копіру-вартість сервісного обслуговування. Тут також лідирують копіри високої продуктивності. Хоча складність технічного обслуговування таких апаратів набагато вище, але необхідність в їх обслуговуванні виникає значно рідше, в порівнянні з маленькими машинами. Це обумовлено великою механічною міцністю вузлів і деталей апарату, і, крім цього, спеціальними мірами, які використовують конструктори для підтримання якості копій у таких апаратах на високому рівні, на якомога більший термін. Тільки після досягнення граничних показників зносу деталей або забруднення оптичної системи це починає позначатися на якості копіювання. Безумовно, це не означає, що можна забути про сервісне обслуговування такої техніки до виникнення проблем.


Рекомендується викликати інженера по сервісу не рідше одного разу у 2-3 місяці роботи копіювального апарату. Це дозволить уникнути довготривалого простою техніки з-за несвоєчасного виявлення виникаючих неполадок, і заздалегідь спланувати купівлю запасних частин і матеріалів. Власне ж жодна фірма не в змозі тримати на складі запас усіх необхідних для ремонту частин і матеріалів.  Ремонт будь-якої копіювальної машини (своєчасний) кваліфікованими спеціалістами не займає, як правило, більш ніж 1 дня.


6. Архітектура апарату. Вартість апарату, названа постачальником, як правило, має на увазі його мінімальну комплектацію, тобто для того, щоб вимоги до апарату повністю відповідали його можливостям необхідно чітко знати можливості апарату в стандартній (мінімальній) комплектації, спектр додаткового обладнання (автоподавач, сортер,  стіл з касетами і т.і.), технічні характеристики кожної додаткової опції і її вартість.


Сума, яку організація реально витрачає, купуючи копіювальний апарат, виглядає наступним чином:


Вартість копіювального апарату + вартість стартового комплекту витратних матеріалів + вартість додаткового обладнання + доставка + інсталяція (запуск, здача в експлуатацію).


Достойні компанії-постачальники, як правило, включають стартовий комплект у вартість копіювального апарату, а доставку й запуск виконують безкоштовно.


7. Нешкідливість. Не останнє місце мають дані по екології – деякі копіювальні апарати при роботі виділяють дуже багато озону, що може визвати головну біль у вашого персоналу; інші, навпаки, нешкідливі. Можна також ознайомитись з витратою електроенергії і проконтролювати наявність енергозберігаючих функцій.


При урахуванні всіх цих пунктів вибір буде оптимальним.


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaСтатистика Статьи:
Показов:4093
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.