Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход ICQ:  125148907    (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА SAMSUNG ML-1210   Дата: 17 Июнь 2019 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА SAMSUNG ML-1210

Подробно:

1) Приступимо до заправки картриджа ... Встановити картридж у горизонтальному положенні на робочому столі станції. Викрутити з допомогою електричної викрутки п'ять гвинтів верхньої кришки картриджа.

2) На передній стороні картріджа розташовані дві засувки. Натиснути за допомогою плоскої викрутки на ці дві засувки і підняти край верхньої кришки . При цьому тонер залишився в бункері може прокидатися. Розкритий кар-трідж очистити за допомогою стиснутого повітря від залишків тонера.

3) Повернути картридж правою стороною на себе. За допомогою хрестової викрутки викрутити три гвинти і зняти праву бічну панель картриджа.

4) Повернути картридж лівою стороною на себе. Викрутити три гвинти і зняти ліву бокову панель картриджа.
 
5) На правій боковій кришці очистити і змастити отвори під шестерні при-вода. Вісь фотобарабана змастити струмопровідним мастилом.

6) На лівій боковій кришці контактні отвори і вісь фотобарабана очистити і змастити струмопровідним мастилом.
 
7) Акуратно зняти і змастити блок шестерень. Очистити за допомогою стиснутого повітря кінці валів від залишків тонера.

8) Зняти ролик первинного заряду з бункера тонера. Якщо він не ну-жується в заміні очистити його спиртовим розчином. Ролик поставити у вертикальному положенні на робочому столі станції.

9) Викрутити два гвинти, які утримують ракельних лезо, осто-рожно підняти його вгору, утримуючи за краю. При пошкодженні замініть його.

10) Вилучити з картриджа фотобарабан, тримаючи його за косозубі шестірні. Очистити картридж стисненим повітрям від залишків тонера.

11) Зніміть контактну пружинку. Видалити боковій стабілізатор. Для цього необхідно за допомогою маленької плоскої викрутки вивести із зачеплення нижню і верхню засувки. Потім підчепити за бокову поверхню стабілізатора і вилучити його, намагаючись не пошкодити поролоновий ущільнювач, на-клеєний на внутрішню поверхню.

12) Видалити ролик проявлення, намагаючись не пошкодити його і очистити його за допомогою спиртового розчину.

13) Очистити за допомогою ватного тампону і спиртового розчину дозуюче лезо, не знімаючи його. Потім очистити також ущільнювальне лезо ролика проявлення, також намагаючись не пошкодити його. Перевірити герметичність приклейки ущільнювач-ного леза і у випадку необхідності переклеїти його використовуючи вузький двосторонній скотч.

14) У разі поломки мішалки тонера, виштовхнути плоскою викруткою пластмас-совий штифт, що втримує мішалку тонера, і акуратно вилучити її.

15) Перевірити на наявність дефектів фетрового валу. У разі їх про-нням виявлених замінити його.

16) Перед тим як приступити до заміни фетрового фала, необхідно видалити бо-кової стабілізатор. Для цього необхідно за допомогою маленької плоскої викрутки вивести із зачеплення нижню і верхню засувки. Потім підчепити за боко-ву поверхню стабілізатора і вилучити його.

17) Для видалення фетрового валу, необхідно дуже обережно, що б не по-шкодити ущільнювальний поролон, змістити вал в праву сторону і витягнути його.

18) Більш складний, але в той же час більш надійний метод заміни фетрового валу. Зробити надрізи з обох кінців дозуючого леза і видалити фе-трове вал разом з поролоновими ущільнювачами. Установка фетрового валу провадиться у зворотному порядку. Після установки провести додаткове ущільнення поролоном в місцях розрізу.

19) Встановити боковій стабілізатор з двох сторін картриджа. P. S. При встановленні стабілізатора з правого боку, не забудьте встановити контакт-ную пружинку.

20) Встановити фотобарабан, тримаючи його за косозубі шестірні. Якщо фото барабан пошкоджений потрібно його замінити, тобто відновити картридж ...

21) Встановити нове ракельних лезо, закріпивши двома гвинтами.

22) Встановити назад на свої місця попередньо очищені і змащені шестірні.

23) Встановити вал первинного заряду. Шестерня фотобарабана і вала первинного заряду повинні збігатися.

24) Встановити ліву і праву бокову панель і закріпити її гвинтами. Переконатися що вал первинного заряду встановлений вірно в свої власники.

25) Закрутити п'ять гвинтів і засипати через горловину тонер, тобто заправиты картридж. Після чого заглушити горловину пробкою. Обдути картридж стисненим повітрям від пилу і залишків тонера. У разі необхідності протерти корпус картриджа ве-тошью намагаючись не пошкодити поверхню фотобарабана.


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий оригінальний картридж чи новий сумісний картридж (Київ, Україна)Статистика Статьи:
Показов:4109
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.