Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход  (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖІВ HP LJ 4250, 4350 Q5942A   Дата: 17 Январь 2022 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖІВ HP LJ 4250, 4350 Q5942A

Подробно:

Інструкція по заправці картриджів HP LJ 4250, 4350 Q5942A


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua


Перш ніж заправляти самим подумайте, може все-таки, краще звернутися до сервісного центру? Ну, а якщо надумали, тоді приготуйтеся до того, що ця процедура зазвичай не обходиться без всякого роду неприємностей: по-перше, вона досить брудна: тонер при розбиранні картриджа розсипається, забруднюючи ваш робочий простір, по-друге, останнім часом з'явилося кілька різних модифікацій картриджів цього типу, також з'явилися сумісні продукти, тому можуть мати місце деякі відхилення від тієї процедури заправки, яка представлена тут, і по-третє, після заправки вас може спантеличити або блідий друк, або навпаки - дуже темний друк принтера із заправленим вами картриджем. Зважилися? Тоді озбройтесь викрутками і за справу.

1. Невеликою викруткою з плоским жалом відіжміть фіксатор важеля захисної кришки фотобарабана картриджа hp lj 4250. 2. Зніміть цей важіль з осі, попередньо відключивши його вузьку частину від захисної кришки фотобарабана3. При цьому не втратьте пружину. Вставте цю пружину на місце. 
4. Зніміть захисну кришку фотобарабана. Для цього вийміть сталеві важелі її кріплення з отворів з обох сторін картриджа.

5. Хрестовою викруткою відкрутіть 4 гвинти. 6. Обережно, зніміть бічну кришку картриджа.7. Плоскою викруткою виламайте технологічні виступи в місцях спаю бічної контактної кришки до корпусу картриджа, викрутіть гвинт. 8. Вставивши плоску викрутку між кришкою і корпусом картриджа і з певним зусиллям, обережно, від'єднайте цю кришку від картриджа.

9. Обережно, не пошкодивши поверхню фотобарабана, розполовиньте картридж.10. Вийміть вісь фотобарабана.11. Вийміть фотобарабан, знову ж бережіть його поверхню від пошкоджень. 
12. Вийміть валик заряду, ретельно протріть його безворсової серветкою, видаліть тонер з бункера через щілину чистячого леза. Якщо це лезо (ракель) зношене, тоді його потрібно замінити.

13. Для заміни ракеля відверніть два гвинти, видаліть герметичну проклейку вздовж нижнього його краю. Ретельно очистіть бункер від залишків тонера спеціальним пилососом з хорошими фільтрами, побутовий - краще не використовувати. Встановіть новий ракель і проклейте герметиком. 
14. Далі потрібно ретельно прочистити магнітний вал, його підшипники ковзання, дозуюче лезо. Що зажадає додаткової розбирання.

15. Візьміть тонерну частину картриджа. Плоскою викруткою відкрийте пробку бункера з тонером.
16. Засипте тонер HP LJ 4200, 4250 зазвичай 500г, закрийте пробкою отвір бункера. Ось і все. Можна вважати процедуру заправки картриджа HP LJ 4250, 4350 Q5942A закінченою. Зберіть картридж у зворотному порядку і не забудьте змастити чорний (контактий) бушінг валика заряду струмопровідним мастилом. Чіп можна прибрати або заклеїти скотчем. Успіхів!


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaСтатистика Статьи:
Показов:3321
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.