Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход  (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖІВ HP C7115A і Canon EP-25   Дата: 23 Октябрь 2021 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖІВ HP C7115A і Canon EP-25

Подробно:

Інструкція по заправці картриджів HP C7115A і Canon EP-25


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua
Ну що ж, почнемо заправляти наш картридж. Для заправки нам знадобиться плоска і крестоподібна викрутка, кусчачки, шило, газета, тонер, воронка для тонера, ганчірка і небагато вільного місця.Розстиляємо газетку, щоби не забруднити все навкруги. Бажано декілько слоїв, щоб вже напевно.На ціх моделях картриджів не вийде проштовхнути штифти в середину. Вони впираються з середини картриджа у ракель (лезо очитски фото-бабрабану). Ми підемо іншим шляхом. Для початку знімаємо захисну шторку барабана. Це зручно зробити за допомогою невеликої викрутки, треба піддіти шторку з тієї сторони, де не має пружини.Після зняття шторки, ми побачимо з однієї сторони картриджа невелике заглиблення (зображено на малюнку), з іншої виступ. Потрібно чимсь проковиряти отвір до штифта. Я для цього використовую невелику викрутку з гострим накінцівником. При певному досвіді, Ви будете це робити за 1-2 хвилини.


Вийшли отвори з однієї сторони картриджа...... та з іншої.Потім беремо шило із загнутим кінцем і проштовхуємо штифти на поверхню. Спочатку один...... потім інший.Після цього підчеплюємо штифти кусачками і витягаємо їх на поверхню.Картридж поділений на дві половини.Беремо половину з фото-барабаном. Викручиємо гвинт , який тримає втулку барабана.Знімаємо втулку барабана. Витягаємо барабан, акуратно піднімаючи його за шестерню. Знімаємо зарядний валік.Потім викручиємо гвинт, що тримає ракель з однієї та з другої сторони.Знімаємо ракель (лезо фото-барабана) і витрушуємо відпрацьований тонер на окремо велику газету або одразу до сміттєвого пакету.Після цього фото-барабан оброблюємо або відпрацьованим тонером або спеціальною присипкою і збираємо все зворотній послідовності. Після цього намагаємось прокрутити барабан за шестерню, в напрямку ракель. Барабан повинен обертатися без заїдання, з невеликим зусиллям. Вся присипка (тонер) повинні покинути фото-барабан, після чого він повинен з легкістю обертатися.Беремо половину картриджа з магнітним валіком. Викручуємо гвинт, який тримає кришку, зі сторони, де не має шестерінок.Акуратно вставляємо викрутку поміж кришкою і пластиковою вставкою. Потихеньку відділяємо кришку, стараючись, щоб вставка залишилась на магнітному валу. Не забувайте притримувати магнітний вал або тримати картридж так, щоб магнітний вал не впав (відділився від картриджа) і не висипався увесь тонер (який знаходиться за валом).Під кришкою знаходиться пробка.Відкриваємо пробку. Притримуючи рукою пластикову вставку, щоби вона не соскочила з магнітного валу, а вал не відійшов від картриджа. Засипаємо через воронку тонер і закриваємо пробку.Далі поєднуємо отвори на пластиковій вставці з отворами в половині картриджа і вставляємо кришку. Не забудьте закрутити її гвинтиком.Потім прикручуємо магнітний вал рукою. Вал повинен обертатися без ривків і заїдань.Переходимо до сборки картриджа. Зміщаємо отвір на одній половинці картриджа з отвором на іншій. І вставляємо штифти.Дожимаємо штифти шилом.


Після цього вставляємо шторку, стороною де є пружина. Другу сторону просто заклацуємо. Все картридж заправлений.


Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaСтатистика Статьи:
Показов:3386
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.