Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход  (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА SAMSUNG ML-1615/2015/2510/2570/   Дата: 18 Июль 2024 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА SAMSUNG ML-1615/2015/2510/2570/2571N, XEROX WC PE220/PHASER 3117/3122

Подробно:

Інструкція по заправці картриджа Samsung ML-1615/2015/2510/2570/2571N, Xerox WC PE220/Phaser 3117/3122.Xerox WC заправка картриджа

заправка картриджа Xerox Samsung

  
    Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua

    Відмінність картриджа для різних моделей у деяких конструктивних доопрацювань та наявність чіпа або запобіжника, які перешкоджають заправці картриджів. У разі якщо на картриджі встановлено запобіжник, то для скидання значення лічильника копій необхідно поставити новий запобіжник, номіналом до 100 мА або скинути з сервісного меню апарата.
    У моделях від Xerox WC PE220 встановлений чіп. Після заправки даного картриджа необхідно замінити чіп чи перепрошити його. Без цієї операції апарат працювати не буде.  
Картридж ML-1610 встановлено у принтері Samsung ML-1615, тип ML-2010 в принтерах Samsung ML-2015/2510/2570/2571N. У Samsung SCX-4321 і SCX-4521F встановлений картридж SCX-4521. Схожий картридж також встановлений і в апаратах фірми Xerox WC PE220 и Phaser 3117/3122.
    Кладемо картридж перед собою як на малюнку і відкручуємо болтики зазначені стрілочками.


 заправка картриджа Xerox Samsung 2

 
    Акуратно знімаємо верхню кришку картриджа. Це бункер з відпрацюванням, так що будьте обережні, не вимажтесь. Перевертаємо кришку і витрушуємо все відпрацювання, якщо є спеціальний пилосос для тонера, то краще звичайно пропилососити. Після цього відкладаємо кришку в бік.
    З лівого боку картриджа (див. малюнок) відкручуємо бічну кришку, там два гвинтика і знімаємо її. Під кришкою знаходиться пробка, витягуємо її.


  заправка картриджа Xerox Samsung 3

    Витрушуйте все, що залишилося там, або пилососим для того щоб не було несумісності тонера. Після цього засипаємо новий тонер і збираємо все в зворотній послідовності.
Небагато слів про тонер. Для даного типу картриджа підходить тонер марки Xerox P8e або Samsung ML-1210. Картриджі Samsung / Xerox більш вимогливі до якості тонера, ніж наприклад, картриджі HP, тому вибирати виробника тонера треба найкращого. Якщо вибір невеликий, залишається тільки пробувати і дивитися результат, якість друку.


  заправка картриджа Xerox Samsung 4

    На наступних картинках показані операції з подальшої розбиранні картриджа, для того щоб почистити дозуюче лезо або замінити барабан або деталі, що вичерпали свій ресурс.
Відкручуємо бічну кришку з іншого боку картриджа.


  заправка картриджа Xerox Samsung 5

    Зрушуємо коротрон заряду («гумовий» ролик) в праву сторону і витягуємо його з пружних втулок. Потім витягуємо фотобарабан.


 заправка картриджа Xerox Samsung 6

    Оглядаємо стан зарядного ролика і фотобарабана. Зарядний ролик можна акуратно помити водою, для додання його поверхні чистоти. Також, якщо потрібно, можна замінити фотобарабан.


 заправка картриджа Xerox Samsung 7

 
    На наступному етапі знімаємо вал заряду. Це потрібно для того, щоб дістатися до дозуючого леза. На крайці леза утворюються грудочки, нарости тонера і якщо їх не прибрати, на відбитку з'являються тонкі, білі смужки. Акуратно піддягаємо засувку-пластину валу заряду і знімаємо її. З іншого боку знімаємо шестерінки і витягуємо вал.Перед нами дозуюче лезо.


 заправка картриджа Xerox Samsung 8

 
    Акуратно, використовуючи деревинку або що-небудь пластмасове, щоб не пошкодити лезо, зчищають з його кромки нарости тонера. Потім збираємо все в зворотній послідовності. Дозуюче лезо не обов'язково чистити кожного разу. Робити це треба за необхідності. Після того як розібрали картридж, прокручуєте вал заряду і дивіться, чи є на ньому кільцеві смужки чи ні. Якщо є - чистити, немає - можна залишити до наступного разу.


 заправка картриджа Xerox Samsung 9
Samsung SCX-4016 / 4116 / 4216 / 4321 / 4521

    Після заправки картриджа горить індикатор "Немає тонера". Що робити?
Одна з можливостей, це поставити запобіжник в спеціальний паз на передній частині картриджа. Номінал запобіжника повинен бути 0,063 А (63 мА), при першому включенні апарат зпалить запобіжник і індикатор "Немає тонера" згасне. Якщо у вас стартовий картридж, то на ньому немає місця для запобіжника, і доведеться скористатися наступним способом.

    Увага!!!  Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам  по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua


Скидання через сервісне меню:


- для апаратів з цифровою клавіатурою, Samsung SCX-4216, набираємо
menu # 1934 menu
ви потрапите в сервісне меню tech, потім клавішами вліво, вправо треба знайти пункт меню "New cartridge" і підтвердити його. Для виходу з меню можна просто вимкнути і включити апарат або набрати на клавіатурі menu # 1934. Повідомлення скинеться.
 
- для апаратів без цифрової клавіатури, Samsung SCX-4016 / 4116, набираємо
menu - upper level - Стрелка влево - Стрелка вправо - upper level - enter.
з'явиться напис tech, далі так само, за допомогою клавіш вліво і вправо знаходимо "New cartridge" і вибираємо "Yes".
Для виходу з сервісного меню можна просто вимкнути і включити апарат або для апаратів з цифровою клавіатурою набираємо menu # 1934Статистика Статьи:
Показов:6947
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.