Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход ICQ:  125148907    (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА Samsung 5312 D6   Дата: 11 Декабрь 2019 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА SAMSUNG 5312 D6

Подробно:

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА Samsung 5312 D6Увага!!! Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaДля комфорту розділимо візуально картридж на дві частини. Частина перша використовується для сбирання відпрацьованого тонеру. В 2 частині знаходиться тонер.Розбирання картриджу. Необхідно всього два два гвинти з частини 1.


Картридж роз’єднався на дві частини. Будьте уважні, тому що при роз’єднанні картриджу випадає шестерня, що зображена на малюнку. Шестерню необхідно вставити назад перед збиранням.Для видалення відпрацьованого тонеру необхідно потягнути за рушій, відтягнути кришку геть і через утворений отвір висипати відпрацьований тонер.Після того, як відпрацьований тонер був успішно видаленим, відкладаємо цю частину картриджа і беремо до рук частину 2. В цій частині знаходиться тонер. Для засипання тонеру необхідно відкрити пробку і засипати тонер у кількості приблизно 200 грамів.Після засипання тонеру збираємо картридж в зворотному порядку і не забуваємо про шестерню.Увага!!! Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaСтатистика Статьи:
Показов:2896
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.