Єдина країна
Единая страна
Корзина:
0 Корзина пуста
   Поиск     Регистрация     Вход ICQ:  125148907    (044) 503-07-07
ООО "Аида-Трейд" предлагает услуги по заправке, восстановлению и ремонту всех видов оргтехники. Качественная печать - это наша гордость. Звоните и Вы несомненно останетесь довольны! тел: (044) 503-07-07
Разделы
ПЕРЕПРОШИВКА ПРИНТЕРОВ
ЗАПРАВКА BROTHER
ЗАПРАВКА CANON
ЗАПРАВКА HP
ЗАПРАВКА SAMSUNG
ЗАПРАВКА XEROX
ВОССТАНОВЛЕНИЕ CANON
ВОССТАНОВЛЕНИЕ HP
ВОССТАНОВЛЕНИЕ SAMSUNG
ВОССТАНОВЛЕНИЕ XEROX
 ЗАПРАВКА СТРУЙНЫХ КАРТРИДЖЕЙ HP
 РЕМОНТ И ТО ТЕХНИКИ
КАРТРИДЖ НА ПРОКАТ
наш магазин техники
Информация
Свяжитесь с нами
Карта сайта
О Компании
Контакты
Карта проезда
Доставка
Оформление доверенности
Сервисный центр
Сертификаты
Счётчики
Новости
Заправка картриджей

Заправка картриджей

Восстановление картриджей

Борьба с выцветанием фотографий

Картриджы - заправлять или покупать новый

Валюта:  
Поиск:  
Новости и Информация Сайта.
Поиск в новостях:  
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА HP C4096A   Дата: 17 Июнь 2019 г.
Коротко:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПРАВЦІ КАРТРИДЖА HP C4096A

Подробно:

Інструкція по заправці картриджа HP C4096A


Увага!!! Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.ua


 


1. Картридж складається з двох частин, що скріплені прямими втулками, які розташовані з обох боків картриджа. (фото 1, 2) Вдавити з’єднувальні штифти всередину не виде, тому що штифт опирається у ракельне лезо.


 


2. Викрутити два гвинти і зняти опоно-стабілізаційну пластину підшипник вісі фотобарбану.(фото 3, 4)
3. Витягти вісь прямозубої шестерні фото барабана, використовуючи круглогубці. Намагайтеся не пошкодити пластик розташований навкруги вісі. (фото 5)
4. Витягти фото барабан. (фото 6) Очистити фото барабан стислим повітрям і м’якою ганчіркою. У випадку виникнення пошкоджень – замініть його.
5. Витягніть вал первинного заряду, виставивши його з кріплень на обох кінцях. Якщо він не потребує заміни, очистити його від забруднень тонером за допомогою стислого повітря і спеціального очисника. (фото 7)


 


6. За допомогою звичайної викрутки видавити з’єднувальні штифти з обох боків на зовні. (фото 8, 9)


 


7. Витягти штифти за допомогою гострогубців. Зверніть увагу на те, що штифти мають різну довжину. Довгий штифт встановлюється з боку шестерні магнітного валу, а короткий – з протилежного. (фото 10, 11)
8. Розділити картридж на дві половини. (фото 12)


 


9. Ватними тампонами, просоченими спиртовим розчином протерти посадкові втулки валу первинного заряду: ліву (фото 13) і праву (фото 14).
10. Використовуючи хрестоподібну викрутку викрутити два гвинти кріплення ракельного леза. Потім зняти його (фото 15) Обдути стислим повітрям, протерти силіконову поверхню ганчіркою, просоченою спиртовим розчином. За необхідності замінити ракельне лезо. За допомогою стислого повітря очистити бункер відпрацьованого тонеру. Присипати робочу кромку ракельного леза старт-пудрою і встановити його на місце, закріпивши двома гвинтами.
11. Встановити вал первинного заряду. Присипати робочу поверхню фото барабана старт-пудрою і встановити його в корпус картриджа. (фото 16) Потім прокрутити проти годинникової стрілки за шестерню фото барабану 2-3 рази і здути з нього стислим повітрям залишки старт-пудри.
12. Взяти бункер засипання тонеру і за допомогою викрутки викрутити два гвинти кріплення кришки контактної групи. (фото 17)
13. Очистити контактну групу від залишків тонера і змазати їх струмопровідною змазкою. (фото 18)


 14. Витягти магнітний вал. (фото 19) Очистити його від залишків тонеру стислим повітрям. В разі необхідності замінити оболонку магнітного валу, видавивши магнітним сердечником контактну втулку, знявши перед цим з валу зовнішні втулки. (фото 20) При встановленні магнітний вал, треба бути обережним з електричними контактами. (фото 21)
15. Викрутити два гвинти з дозуючого леза. (фото 22)
16. Для того, щоб зняти дозуюче лезо, необхідно зняти бокову кришку редуктора. (фото 23)
17. Обережно зняти шестерню привода. (фото 24)
18. Зняти стабілізатор магнітного валу. (фото 25)
19. Зняти правий і лівий шкребок. (фото 26)
20. Зняти лезо дозування. (фото 27) Очистити бункер засипання тонеру за допомогою сухого стислого повітря від залишків старого тонеру.
21. Заправте тонер типу НР 2100-2200 у кількості 220-370гр. Заправку виконується через щілину між дозуючим лезом і корпусом картриджа. (фото 28)
 


22. В разі необхідності встановлення чеки ущільнення, необхідно обережно провести злом корпусу. (фото 29) Після злому, необхідно очистити бункер засипання тонеру за допомогою сухого стислого повітря від залишків старого тонеру.
23. Заправте тонер типу НР 2100-200 у кількості 220-370гр. (фото 28)
24. Встановити чеку ущільнення. (фото 30)
25. Змазати клеєм місця злому (фото 31) і склеїти половинки картриджа. Залишити на деякий час, для висихання клею.
26. Зробити повторне встановлення дозуючого леза, шкребків. Закріпити це все двома гвинтами. (фото 32)


 27. Повторно встановіть шестерню приводу (фото 33), боковий стабілізатор (фото 34) і бокову кришку редуктора. (фото 35)
28. Повторно встановити магнітний вал. (фото 36)
29. При встановленні магнітного валу (фото 37) будьте обережні, отвір у боковій кришці контактної групи і штир магніту повинні співпадати.
30. Встановити на місце кришку контактної групи і прикрутити два гвинти кріплення. (фото 38)
31. З’єднайте дві половинки картриджа, поставивши видавлені втулки на місце. (фото 39)


Увага!!! Ми рекомендуємо не проводити сервісні роботи самостійно. Статя викладенна в ознакомчих цілях. Краще та простіше буде зателефонувати нам по телефону 503-07-07 чи замовити послугу на сайті http://remsoft.com.ua чи придбати новий картридж (Київ, Україна) на сайті http://aidatreyd.com.uaСтатистика Статьи:
Показов:2746
Продолжить

Все права защищены. ООО "Аида-Трейд" 2006-2018г.